35 thoughts on “Udhetimi drejt 🇮🇹 mirupafshim 🇦🇱🥺

  1. Lum si ti moj Gersa qe u kenaqe me te dashurit. e familjes Edhe une kur isha merak familjen ne itali veja dy here neser vite Tani jemi matan oqeanit Dhe po harrojme eren Dhe bukurin e vendit tone dhe dashurin e te afermeve tane

  2. Mirse tëna vish në Italia Gersa, tashm kemi vite që i përjetojm këto emozione !! e rëndësishmja ësht që ti gjesh gjithmon mir të dashurit tuaj

  3. Gersa moj sa e mir qe je sa me fat jan fmijet qe kan nje mami kaq te embel dhe pozitive si ti 😍m knaq pafund me vidjot ❤️shpresoj te te shof shpesh se na mungon edhe me 1 dit munges jo m shum 😘😘

Leave a Reply

Your email address will not be published.