Test Regata 21 OS "Challenger" czyli Linux dla graczy oparty na OpenSuse Leap 15.x Real HardwareDziś mam dla Was mój test dystrybucji Linuksa przeznaczonej dla graczy. System pochodzi z Brazyli a nazywa się Regata OS 21. Jako jeden z niewielu oparty jest o OpenSuse 15.x LEAP ale posiada dodane między innymi najnowsze wersje sterowników NVIDIA, RADEON oraz kernel 5.14 ! Więc jest pozytywnie. Są dostępne 2 wersje obrazów systemu – Radeon/Intel oraz osobne dla NVIDIA. Distro ma kilka problemów ale ogólnie… Zresztą zobaczcie sami i jako że jest bezpłatne – spróbujcie bez żadnych ubytków w portfelu 🙂

Linkownia:
https://www.regataos.com.br
https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/battlefield/battlefield-4

Kanał Youtubera z którego zapożyczyłem fragment z gameplayem Diablo 3
MedicX21

Partnerem kanału jest portal Linuksowy oraz profesjonalny hosting:

Polska Strona Linuksa

𝗠𝗲𝗱𝗶𝗮 𝗦𝗽𝗼ł𝗲𝗰𝘇𝗻𝗼ś𝗰𝗶𝗼𝘄𝗲 𝗸𝗮𝗻𝗮ł𝘂:
📧 Mail: [email protected]
☑️ Facebook: https://www.facebook.com/swiatlinuksa
☑️ Oficjalny Discord dla widzów: https://discord.com/invite/69EMVfN
💵 PayPal: https://www.paypal.com/paypalme/swiatlinuksa
💵 💳 https://tipply.pl/u/swiatlinuksa

12 thoughts on “Test Regata 21 OS "Challenger" czyli Linux dla graczy oparty na OpenSuse Leap 15.x Real Hardware

  1. To przecież działa jakby była to nadal wersja alpha. Nie można wyrzucać czegoś takiego jako pełnoprawny działający system. Na razie to śmieć a nie system dla gracza. Czepiam się? Oczywiście, że tak. Nie czepiałbym się gdyby był napis wielkimi literami "wersja alpha". Nie cierpię roboty na odpierdol. Dzięki za ostrzeżenie przed tym distro.

  2. Jestem fanem linuksa, od kilku lat pingwin jest moim głównym system, a "okno" jest tylko do gier. Testując wiele dystrybucji najbardziej wkurza mnie to że mało która dystrybucja działa od strzała zupełnie bez błędów. Jak śmiga wszystko idealnie po jakimś czasie może pojawić się mały problem który potrafi uprzykrzyć użytkowanie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *