Коли варто змінювати роботу і чи має сенс читати робочі контракти. Подкаст DOU #38Нарешті Юра повернувся, а з ним і наші найцікавіші теми (окрім зарплат, звісно). Обговорили, як SQUAD звільнили співробітника за підтримку путіна, поділилися помилками в кар’єрі й визначили, коли ж варто змінювати роботу. А ще посперечалися про роботу-мрії, чи варто читати робочі контракти та продаж джунів за сеньйорів.

🔔 У серпні проведемо офлайн-івент. Щоб не пропустити деталі — підписуйтеся на телеграм-канал подкасту https://t.me/doupodcast

Підписуйтеся на ведучих:
• Олекс Майстренко: https://twitter.com/OleksMaistrenko
• Влада Зацаринна: https://twitter.com/vladazatsarynna
• Юра Федоренко: https://www.youtube.com/channel/UCKAWfbrt9PyDH7RAOr2M08g

Навігація:
00:00 Інтро
01:02 Олекс подкастер, а Юра сервіс-менеджер
02:20 Невже це нарешті трапиться?!
03:55 Результати попереднього конкурсу
05:10 Підписуйтесь на канал
06:10 Замовляйте в нас рекламу — вона працює!
07:42 Чи питати про цінності на співбесіді?
17:00 Російські шпигуни в українських компаніях
18:54 Проблемні контракти і невиплати зарплатні
30:27 Веселі історії про зйом житла
36:46 Джуни Шредінгера
48:37 Ким хочуть бути ІТ-спеціалісти?
58:34 Про помилки в кар’єрі
01:16:00 Про технічні помилки
01:18:45 Чи помирає big tech?
01:30:20 Прощаємось!

#doupodcast #dou

41 thoughts on “Коли варто змінювати роботу і чи має сенс читати робочі контракти. Подкаст DOU #38

 1. Дуже гарний випуск! Зачепило: «Вибудували рамки, що людина зрозуміла сама що не тягне» – насправді створили умови такі що людина звільнилася, замість того щоб просто сказати «тебе звільнено тому що…»?

 2. Проблему індійської любові до рф можна розв'язувати, формулюючи прагматичні меседжі до самих індусів, – доносячи до них щось на кшталт того, що Юра сказав на 15:40, можливо більш розгорнуто, і звертатися до індусів проактивно, говорячи їм щось на кшталт:
  "Підтримувати рф чи путіна – це шлях до особистої поразки і сорому. Після того, як він програє війну і буде засуджений разом з вищим керівництвом рф за неадекватну і брутальну агресію проти незалежної держави і права її громадян на вільне життя, усі, хто його підтримував особисто, опиняться в скрутній моральній ситуації. А держави, які підтримували росію, зазнають значних економічних втрат, і будуть змушені пройти через болісний шлях зміни власної політики. Тож варто вже зараз підійти до цього питання розумно і підтримувати Україну, на стороні якої боротьба за життя і гідність, помножена на сучасні технології, а отже – незаперечна перемога над росією. І ті, хто купує російську зброю чи нафту сьогодні, завтра будуть вимушені від них відмовлятися у вже не таких вигідних для себе умовах, як зараз."

  Меседж може бути іншим, їх може бути багато – і уявіть, що буде, коли тисячі українських айтішників, включно з топ-менеджерами та керівниками, спрямують такі звернення публічно до своїх колег. Запишуть відео-блоги про це. Це варто зробити вже тому, що це не потребує великих зусиль, але доносить правду від українського айті до світу. 🇺🇦

 3. Готовий донатити Юрі, щоб він більше не знімав відео, в яких він сам. Новини стали дуже токсичними, дивлюсь тільки подкасти.

 4. Та зробіть вже якийсь конкурс, футболку розіграйте чи ще щось для підписників, мотивуйте людей щоб підписувалися… DOU як завжди зажрався)) ПС: Приємно слухати вас українською, дякую за контент!

 5. Юра виходить не фронт енд девелопер, а настоящий фулл стек, девелопмент, лід, медіа, ремонти і тд.. ))

 6. Обов язково реготати ( хіхікати )після кожного своєго слова?Особливо після слів; помер, війна, визволення я Херсона і т.ін.?

 7. Дуже дивно виглядають наші айтівці, навіть трошки смішно дивитись. Цей факт, що наші IT спеціалісти одні в країні заробляють щось, схоже на мінімалку західноєвропєйську и загально низький рівень життя в країні дозволяє їм на неї жити життям, схожим на нормальне, призводить, нажаль, до… якогось нарцисизму, чи що. Більше того, багато хто думати починає, що закінчивши трьохмісячні курси і пішовши фігачита формочки, ві зможе через кілька рокі гордо назвати себе інженером. Смішно, дивно, трохи сумно… Це схоже на глухий кут розвитку індустрії в країні. Загальний рівень компетенцій та інженерної грамотності десь на рівні плінтуса вже і так

 8. Класний випуск, було дуже цікаво. Цікаві історії про зйом житла прозвучали, в мене дещо подібне було) Всім натхнення на нові випуски.

 9. Про контракти згоден, не читаю їх. Ти завжди можеш знайти можливість піти з компанії в зручний термін для тебе. Способів багато. Те ж захворіти

 10. Про "не читати контракти" і "ну, подавайте в суд". За українським законодавством ФОП відповідає за своїми зобов'язаннями всім своїм майном.

 11. Юрій донатити на більше контенту не готовий, бо мені здається він перестане саморефлексувати))

Leave a Reply

Your email address will not be published.