Как живут поляки | ВАРШАВА | Железнодорожный вокзал | Истории из нашей эмигрантской жизни – ВЛОГ #94ЖИЗНЬ В ПОЛЬШЕ #94
_____________
Как живут поляки?
Жизнь в Польше
Жизнь в Варшаве
Влог из Польши
Железнодорожный вокзал – Варшава
Как мы переехали в Польшу
И многое другое из нашей эмигрантской жизни
_____________
Благодарим Вас за то, что смотрите наш канал о Польше.
Подписывайтесь на канал и узнавайте ЕЩЕ больше !
_____________
НЕВЕРОЯТНАЯ Варшава | Гордость ПОЛЯКОВ | Cмотрите до конца
_____________
По всем вопросам (реклама, сотрудничество и тд) пишите на электронную почту – [email protected]
https://www.instagram.com/alexandra_ardasheva – наш Инстаграм
_____________
Еще интересные видео на нашем канале:
Почему именно Польша? Плюсы жизни в Польше – https://youtu.be/Tgop7PdDrAQ
Дорога из Польши в Украину. Влог – https://youtu.be/Z2-Sua8x1qc
Видео о Мазурах – https://youtu.be/ZUc1MguSb_0
Польское село и дороги – https://youtu.be/-oiMhhkEy2E
Сколько стоит жизнь в Польше – https://youtu.be/KVlZ8x7Euhk
Влог – прогулка по Варшаве – https://youtu.be/Or_5ShbFigM
_________________________________________________________________________
Оставляйте свои реакции, пишите комментарии и подписывайтесь на наш канал – нам очень важна Ваша обратная реакция – помогите, пожалуйста, развиваться каналу.
_________________________________________________________________________

Всем добра и всего самого наилучшего!!!

#Польша #какживутвПольше #Варшава #эмигранты

21 thoughts on “Как живут поляки | ВАРШАВА | Железнодорожный вокзал | Истории из нашей эмигрантской жизни – ВЛОГ #94

 1. Akurat Pałac Kultury i Nauki był najmniejszym złem podczas sowieckiej okupacji. Kina ,Teatry, Muzeum Techniki i Muzeum Ewolucji, basen, knajpy (o!), kółka zainteresowań typu muzyczne, modelarnie itp. A że nie bez przyczyny Polska była nazywana "najweselszym barakiem w obozie (socjalistycznym)" to i czasowy, wąsaty patron Pałacu latał ludziom koło d*py. No i proszę- komunizm poszedł się j***ć a Pałac stoi. Krzywdy nie zrobił to i niech zostanie , chociaż podczas budowy zginęło szesnastu budowlańców więc jednak komuś na zdrowie nie wyszedł. A i podczas wyburzania kamienic pod budowę oraz przesiedlania mieszkańców do innych rejonów Warszawy , trzy osoby nie godząc się na to popełniło samobójstwo. Ale to nie wina Pałacu a raczej widma wiszącego nad nimi wąsatego Gruzina do końca słabo mówiącego po rosyjsku. Pozdrawiam.

 2. Dziękuję bardzo za to że mogę obejrzeć moje rodzinne od pokoleń miasto Twoimi oczami i Twoimi emocjami. Twoja szczerość jest wspaniała i dającą nadzieję że podzielisz się z nami tym co przeżyłaś, aby być tu i teraz, to znaczy z nami w Polsce. Serdecznie pozdrawiam…

 3. " Od narodu radzieckiego dla narodu polskiego " w kontekście Pałacu Kultury i Nauki – to był slogan propagandowy. W rzeczywistości Polacy za Pałac sami zapłacili.
  Pozdrawiam i życzę powodzenia w Polsce.

 4. Jesteście Repatriantami i wróciliście do kraju. I nikt wam łaski nie zrobił że możecie tutaj być na stałe tylko to było waszą decyzją gdzie chcecie żyć i pracować i to nie jest istotne skąd przyjechaliście bo jesteście Polakami.

 5. Oczywiście, nagraj odcinek poświęcony losom dziadka i zarazem rozmowie kwalifikacyjnej męża, to jest ciekawy temat. Na początku filmiku to już raczej dzielnica Wola. Powiedziałaś na zakończenie "wszystkiego najlepszego" i to ok, natomiast takiego zwrotu "wszystkiego najdobrego" w polskim nie ma :). Serdeczności i dużo pozdrowień.

 6. P K i N nie jest ciezkim tematem. Garstce idiotow ten budynek moze przeszkadza. Piekny palac spelniajacy wiele funkcji. "Dar narodu radzieckiego dla narodu polskiego", wybudowany czesciowo przez rosyjskich robotnikow. No i bardzo dobrze. A propozycje aby ten majestatyczny budynek wyburzyc to totalny kretynizm i glupota. Pora najwyzsza odnowic / wymyc elewacje aby prezentowal sie jeszcze lepiej.

 7. Nie rozumiem dlaczego do tej pory nie przeszkadzało Wam mieszkanie na Ukrainie i nagłe poczuliście zew krwi i najechaliscie nasz kraj bo poczuliście się Polakami ale Ci co naprawdę czuli się Polakami przyjechali do Polski na ziemię odzyskane
  i pracowali na to co teraz, oglądacie , z takim zachwytem.
  G

 8. Kilka razy obejrzałem Pani filmiki w których się zachwyca Polską i Warszawą. Po dzisiejszym filmie mogę Pani zaproponować do obejrzenia dwa polskie seriale "Jak rozpętałem II wojnę światową" a zwłaszcza 2 odcinek i domyśli się Pani skąd się wzięła nazwa "Five o`clock" w określeniu anglików oraz pierwsze odcinki serialu "Dom" opowiadającej o losach Polaków którzy zamieszkiwali ulicę Złotą w Warszawie od której wzięły nazwę Złote Tarasy – gorąco polecam.

 9. W tych domkach drewnianych na Jelonkach były akademiki studenckie, mieszkałem tam przez 2 lata studiów, czasy młodości, codziennie imprezy. Rosyjskie budownictwo, pamiętam środek zimy, na zewnątrz – 20 stopni C., w środku grzejniki ledwo ciepłe a mimo to w środku było tak gorąco, że okna otwieraliśmy, wszyscy w koszulach z krótkimi rękawami, syberyjskie budownictwo 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *